Zabiegi kosmetyczne nie tylko na twarz

zabieg na twarz

Nasza cera po zimie wymaga stosownej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miasto, w którym jesteśmy w stanie znaleźć mnóstwo gabinetów kosmetycznych z obszerną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest sporo typów zabiegów – 1:1, 2:1. 4:1 to wyłącznie parę z nich. Wybór zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Zabieg jest dosyć prosty i polega na przyklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 6 tygodni. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają za zadanie złuszczenie nieżywego naskórka. Gabinety kostyczne zapewniają duży wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich trzeba wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego rodzaju peelingi jesteśmy w stanie, także podzielić biorąc pod uwagę głębię działania. Rozróżniamy tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. W celu wyboru stosownego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo kosmetyczką, aby dopasowali peeling dobrany do stanu a także rodzaju cery. Istotne, aby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania cery jest lifting przy zastosowaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak też zredukowanie nadmiaru tłuszczu na twarzy, jak też podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, warto zdecydować się na od czterech do 6 zabiegów z zastosowaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powinniśmy skonsultować się z lekarzem, który zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska swój blask. Intensywne nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania zadowalającego wyniku polecamy przeprowadzenie 6 zabiegów. Nie bez znaczenia jest także właściwa codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze efekty są dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.

Więcej informacji na temat zabiegów znajdziecie na http://vesuna.pl