Zabiegi depilacji laserowej nie tylko dla kobiet

depilacja laserowa

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii od lat zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta powinna być prowadzona w terminie zimowo-jesiennym, zatem teraz chcemy poruszyć ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wybranej części ciała. Z omawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie oraz mężczyźni. Wiek czy płeć nie mają tutaj znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wskazanego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można rozdzielić na części. Czasami pacjenci preferują tylko depilację łydek bądź ud. Parametry dobierane przez eksperta są uzależnione od specyfiki karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku bardzo grubych, mocnych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na własny wizerunek.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt Wskazany sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności uznawany na całym świecie.