Sposoby na nadmiar kilogramów

Dużo pań nie jest dumnych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z wielokrotnie wymienianych niedoskonałości jest sylwetka. Szukasz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.

Dieta to nie wszystko

Jeżeli wspominamy o modelowaniu linii, najczęściej stawiamy na plan żywieniowy , a także ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji kiedy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie możemy ukształtować pewnej partii ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

zabiegi odchudzające w krakowieExillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest idealną możliwość dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech stopniach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Zabieg endermologii w Krakowie pomaga skutecznie usuwać cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga odchudzanie, a dodatkowo pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaakcentować, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają natychmiastowe nasycanie się trwałymi efektami.