AddWash – czy warto?

opinie o pralkach samsung

Samsung jest jednym z najpopularniejszych producentów urządzeń AGD i RTV na świecie. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki bardzo często ułatwia nam elementarne obowiązki domowe. Tym razem Samsung postanowił pójść naprzeciw skletorykom. Dołożył do swoich urządzeń piorących funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najprzyjemniejszą rzeczą. Na początku wypada dokonać podziału ze względu na takninę, potem odcienie. Często także segregujemy rzeczy, na te które pierzemy w większej jak też niskiej temperaturze. Nieraz nie pamiętamy o wrzuceniu kilku ubrań leżących w innym pomieszczeniu. Dotąd nie mieliśmy szansy, aby zatrzymać tryb prania żeby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadomy tego typu zdarzeń dlatego też postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dorzucanie ubrań poczas prania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwala także na kontrolowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z nową funkcją, mają także technologię, jaka poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na pobór mocy podczas działania, stosownie go zmniejszając.

Czy warto?

Gdy będziesz pragnął dołożyć dodatkowe ciuchy do prania, będziesz miał możliwość to uczynić od razu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu jak również kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia pralki, w momencie kiedy znajdziesz zawieruszone ciuchy. Teraz wystarczy tylko je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju urządzeń są niespodziewanie pozytywne. Nowoczesna funkcja pralek Samsung znacząco optymalizuje przygotowywanie i zrobienie prania. Opłaca się skorzystać z tego rodzaju rozwiązania.