Co kupić na urodziny facetowi?

Co kupić na urodziny facetowi?

Przed takim trudem na co dzień stają dziewczyny muszące obdarować faceta przy okazji jego święta. Dziewczyny, żony, sąsiadki, kochanki – wszystkie te kobiety wertują krocie sklepów, bezradnie zerkają na witryny sklepów w galeriach, w głowie mętlik, odczuwają mętlik w głowie, w jaki sposób sprawić mu zadowolenie? Od dawna wiemy, że mężczyźni są z Marsa, a baby z Wenus – podpowiedź najbardziej oczywista i niezaprzeczalna: nie wręczajcie mężczyźnie, drogie panie, podarków zgodnych ze swoim gustem. Najprawdopodobniej ani jednego z nich, wierzcie mi, nie uraduje voucher na wizytę w spa albo na szaleństwo w sklepie z ubraniami. Nie próbujcie się mu przypodobać kupując mu nawet najbardziej nowoczesne skarpety na zimę, nawet jeżeli by były z najbardziej doskonałego w dotyku kaszmiru. Jeżeli będzie chciał, samodzielnie sobie takie kupi i żadna kobieta nie musi o tym myśleć. Zbieraczek kurzu które można postawić na szafce także nie są trafionym podarunkiem, tak samo jak urocze ramki na fotki z urodzin u babci.

Co w takim układzie można kupić na urodziny facetowi? Pierwsza porada: powinien spodobać mu się prezent niematerialny, który zapewni mu szansę przeżycia niebywałych chwil, skupienia się na nowej aktywności, sportem, czy czymś innym, co sprawi mu frajdę. Genialnym – i niepowtarzalnym – pomysłem będzie voucher na jazdę sportową bryką. A jeszcze lepszą opcją jest przejażdżka ulicami miasta. Takie prezenty są nawet dzisiaj dostępne do zakupu, do wyboru jest jedno z superaut aut: Ferrari lub Lamborghini. Mając taki wybór każdy chłopak będzie miał odczucia jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A gdy już zdecyduje się na jeden z samochodów, wybierze także miejscowość, po której będzie jeździł (Kraków, Kielce, Wrocław, Bielsko Biała). A potem – już tylko satysfakcja, emocje i dreszcz niezapomnianej przygody. I nie zapominajmy, że też ogromna wdzięczność wobec kobiety, która ten prezent podarowała.

jazda ferrari

Inne sugestie na prezent godne przeanalizowania, jeżeli z niezrozumiałych przyczyn nie kupicie wspomnianego vouchera, to karta wstępu do klubu z siłownią (no chyba, że jego ulubiony sport to przełączanie kanałów w telewizorze lub zajadłe podnoszenie do twarzy szklanki piwa i pajdy chleba ze smalcem), w której będzie miał sposobność wyładować siły o dogodnej dla niego porze dnia i nocy, pod warunkiem że tylko chwyci go ochota na wysiłek.

Pożądanym podarunkiem z okazji urodzin dla faceta, niezależnie od tego czy jest młodszy czy bardziej dojrzały, okazać może się coś powiązanego z jego fanaberiami. Jeżeli zmagasz się z kolekcjonerem – rzecz jest prosta, kolejny model do jego zbioru (kapsli, koszulek, szklanek, znaczków, krawatów w kwiaty, czy jeszcze innych rzeczy) na pewno go zachwyci. No chyba, że do kolekcji znaczków brakuje mu jedynie jakiegoś rzadkiego egzemplarza, którego on sam przez wiele czasu nie znalazł. Lecz w takim wypadku zostaje jeszcze album, czy coś jak lupa – różne dodatki połączone z jego hobby na 100% zapewnią mu przyjemność. Dla nałogowego czytelnika – dobra książka, dla kibica sportu – koszulka z autografem Fabiańskiego, dla fana antyków – urokliwy drobiazg zdobyty na giełdzie, pomysłów jest masa i z pewnością wymyślisz coś, co spodoba się obdarowanemu.

Artykuł przygotowany przy współpracy z jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *