Sprawdź plusy peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są różne sposoby ich wykonywania. Nowinką w świecie kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie precyzyjny oraz efektywny. Wiązka lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera bardzo prędko się regeneruje, a ponadto staje się zagęszczona i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest oczywiście wysoka precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/