Arcgis

ArcGIS to usługa pozwalająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Tworzenie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej dowiesz się tutaj: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od wymagań wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko nieliczna z wielu opcji jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w dziale pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *