Obuwie ślubne

buty na ślub

Planując najważniejszy dla nas dzień w życiu, nie szczędzimy wydatków, które musimy ponieść w związku z wynajęciem sali, zakupem alkoholu czy też zapewnieniem gościom smacznego jedzenia. Nie oszczędzamy również na własnym ubiorze, na sukni dla Panny Młodej, czy garniturze dla Pana Młodego. Często zdarza się tak, że to pierwsza i jedyna okazja, żeby zakupić luksusowe buty, które będą eleganckim wykończeniem dla naszego stroju.

Do sukienki najlepiej pasują białe lub kremowe szpilki, które sprawiają, że Panna Młoda jest wyższa o paręnaście centymetrów niż na codzień. Doskonale w tym zadaniu sprawdzają się buty casadei, renomowanego włoskiego producenta. Nie są to co prawda najtańszy wybór, ale można go potraktować jak dobrą inwestycję na całe życie. Takie buty ubierzemy przecież na niejedną okazję i wytrzymają nie jeden czy dwa lata, ale przynajmniej paręnaście.

Jeśli chodzi o garnitur, to wiadomo, że najlepiej sprawdzi się klasyczny granatowy kolor z jednorzędową marynarką. Koszula musi być koniecznie biała, najlepiej z mankietami na spinki. Co do wyboru muchy czy krawatu, to zależy od indywidualnych predyspozycji i tego w czym Pan Młody czuje się lepiej. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym elementem są buty, będące ozdobą całego stroju. Klasyczne oxfordy z ukrytą przyszwą, są chyba jedynym możliwym wyborem. Wielu ludzi chciałoby się wyróżnić na własnym ślubie, ale lepiej postawić na klasyczne obuwie zamiast na chwilową modę. Jednym z lepszych wyborów są na pewno buty ballin, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich ludzi gustujących w klasycznej modzie. Można znaleźć wiele opinii, mówiących o tym jak bardzo wytrwałe jest obuwie tego producenta i jak wygodnie się je nosi.

Klasyczne, luksusowe buty nie są dobrem, które kupujemy codziennie, dlatego warto czasami trochę powiększyć zakładany budżet i zamiast zdecydować się na znaną, ale niesolidną markę, wybrać renomowanego producenta. Taki zakup na pewno zwróci się w dłuższej perspektywie, co może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.