Twój sufit nie musi być taki jak u wszystkich!

sufit napinany w białym salonie

Aranżowanie domu może przysporzyć ogrom kłopotów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Mimo, iż dla wielu osób wybór w tej kwestii zdaje się być nieduży, mamy masę możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufit niebo

Monochromatyczny sufit nie spełnia Twoich pragnień? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki odpowiedniej technologii nieciekawy szary sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, jaka jednocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, jaka ilustruje niebo może zostać uzupełniająco podświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest wielkim usprawnieniem. Sposobność zmiany barwy oświetlenia oraz regulacji jego natężenia sprawi, że otrzymasz w pokoju niezwykły klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowatorskim światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, jednak jest też znakomitym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego oraz baru. Więcej informacji na temat sufitów jak niebo znajdziesz tutaj http://blog.dpsceilings.com/rodzaje/sufit-jak-niebo/

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię nadmierny hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć dom. Ten typ sufitu umożliwia, także wyzbyć się efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być też idealnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te świetnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w mieszkaniu, jak i klubach albo biurach. Nadają wnętrzu ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zamówić w rozmaitych barwach – od białego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są przystępne w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie wnętrz, w których zostały zastosowane.