Podpowiadamy, jak urządzić salon

stylowe wnętrze

Aranżacja pomieszczeń to branża. która idealnie się rozwija od kilku lat. Pomimo, że zmienia się moda w kwestii barw jak również dekoracji do domu, niektóre element wiecznie królują. Dowiedz się, jak urządzić salon, by czuć się w nim komfortowo.

Aranżacja wnętrza od podstaw

Remont mieszkania nieraz rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian a także sufitu. Te powierzchnie prędko się brudzą, a kolory zmieniają odcień. W chwili obecnej na topie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chciałbyś wprowadzić atrakcyjny, modny akcent, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam wiele możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego typu rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić nowoczesny charakter do salonu. Na dodatek sufit podwieszany lub napinany pozwala na wyrównanie wysokości pomieszczenia. Świetnie sprawdza się też w wysokich lokalach. Pragniesz jednak niebanalnie ozdobić ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany tekst lub wzór.

Czy warto inwestować w ozdoby?

Zakupiłeś już wszystkie niezbędne meble, jednak brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju? Skup się na akcesoriach. Możesz je zmieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz dużych wydatków. Warto dopasować dekoracje do pór roku, uroczystości, świąt jak również innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Fajnym urozmaiceniem są również świeczniki, wazony, obrazy, stojak na wino, ozdobne, nietuzinkowe regały na książki, oraz serwetki. Znaczące jest to, aby uzyskać styl, który w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane dodatki, takie jak modny plakat, wyjątkowy motyw na suficie napinanym albo retro akcent przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wykreuj swój pokój marzeń!

Zobacz film o montażu sufitu napinanego https://www.youtube.com/watch?v=v9qIUEfbsLo