O odkurzaczach…

odkurzacz piorący

Zachowanie czystości niejednokrotnie powoduje problemy. Sprawa jest bardziej uciążliwa, jeśli mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest bardzo skomplikowana oraz długotrwała. Czy posiadamy środek na pozbycie się sierści z sofy, foteli, podłogi? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Odkurzacze – rodzaje

niebieski odkurzaczWbrew pozorom dobór odpowiedniego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wymienić kilka typów tego małego AGD. Główny podział informuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który charakteryzuje się mocnym silnikiem i szczotką o wysokiej mocy ssania. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń oraz wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Innym wyjściem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele oraz Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, ale także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

| Zobacz koniecznie także film: Robot sprzątający Samsung Powerbot

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz sobie poradzić z czyszczeniem mebli z sierści? Wybierz wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych ciężkich zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.